Home TE NDRYSHME Na habiti/ Rudina Magjistari është yll e bukur sot, por ja si...

Na habiti/ Rudina Magjistari është yll e bukur sot, por ja si dukej në fëmijërinë e saj

159
0

Rudina Magjistari është bërë n ostalgjike dhe ka nda rë me ndjekësit disa fotot të realizuara 35 vite më parë.

Imazhet bardhi e zi u realizuan në Plazh, në Durrës. Moderatorja, e cila ishte rreth 11-vjeç, pozoi e veshur me pantallona dhe bluze të shkurtër.

Ajo tregoi se në njërën prej fotove, syzet ia huazoi fotografi për të realizuar setin fotografik.

“Plazh, Durrës, 1986 ???? Syzet, në foton tjetër, mbaj mend që mi huazoi fotografi për setin fotografik ????????”- shkroi Rudina Magjistari krahas imazheve.