Mobilje te shtrenjta dhe 100 pale kepuce/ Ja si duket nga brenda shtepia luksoze e Jonida Maliqit

Kengetarja Jonida Maliqi dallohet per stilin e saj dhe shpenzimet qe ajo ben per tu dukur sa me bukur.

Sigurisht edhe shtepia e saj nuk mendohet ndryshe vecse luksoze dhe e kushtueshme.

Tani ajo eshte ne nje apartament te ri i cili eshte i persosur dhe ka me shume hapesire.

Nga tarraca ka nje pamje mbreselenese dhe ajo i vjen perqarkte gjitha homave.

Madje ketu ajo ka edhe nje dhome vetem per kepucet e saj ku dallojne atletet e djalit te, ku ajo nuk nguron te thote:
“Nami me ka dale mua, por dhe djemte e kesaj shtepie jane ndjekes te modes.”

Nuk mund te mos ishte kaq gjigand po ashtu edhe dollapi i rrobave ne dhomen e gjjumit.

Shtepia ka nje dizajn te thjesht dhe minimalist me gjerat me te domosdoshme.