Home TE NDRYSHME Me pikë llim të thellë Maja e tregon të keqen që i...

Me pikë llim të thellë Maja e tregon të keqen që i ndodhi djalit të saj të vogël: Tani i lutem Zotit të na lër kështu

83
0

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Maja, e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, ka rrëfyer një inc ide nt që i ka ndodhur me të djalin e saj të vogël.

Ajo tha se i biri u rrëzua nga karrigia dhe u ç a tek mjekra, por ajo si nënë, e përjetoi shumë keq këtë episod.

Maja Aliçkaj: Unë gjithmonë them o Zot në lër njerëzit dhe të kemi mirë shëndetin se çfarë s’ka. Jo më larg se dje kam përjetuar një siklet, por jo në lidhje me Covidin. Një tip helmimi, nuk e di se çfarë ndodhi. Djalin pata me një problem, ndoshta ngaqë u mërzita me të më ndodhi. U rrëzua nga një karrige dhe u lëndua, më trishtoi thellë.