Luizi merr vendimin drastik për ditën e shtunë

Luizi ka bere deklaraten e forte ne BBV nese Kiara del te shtunen un do dal dhe vete. Kjo deklarate ka cuditur dhe Dean.

Dea: Je i sigurtë me këtë deklaratë?

Luizi: 2 milionë përqind, të shtunën dal jashtë.

Dea: Pse duhet ta sakrifikosh dhe veten për Kiarën?

Luizi: Sepse është e kotë të rri nëse të gjithë fansat e mi, dhe të Kiarës dhe ata që na suportojnë si çift nuk e mundim dot Oltën. Kur s’ja dal vet i dyti, si do ja dal vetë?

Dea: Po të them ta mendosh mirë.