Gruaja e ndan burrin me grua tjetër. Historia shqiptare që do ju cudisë pas masë. Video

Ne shqiperi ka histori te bukura ku nje e till eshte treguar dhe ne “Aldo Morning Show” .

Valentina ka treguar diten e sotme se si burrin e saj e ndan dhe me nje grua tjeter. Te dyja grate jetojne ne te njejten shtepi dhe kane nga nje femi me te njejten burr.

Ajo thote se eshte pak xheloze por nga e hena ne te enjte e mban ajo dhe nga premtja ne e diele e mban gruaja tjeter.

Per me shume shikoni videon

@rtvklanofficial “E ndaj burrin me gruan e parë”, gruaja nr. 2: Nga e hëna në të enjte e mbaj unë, asaj ia lë të lodhur…/Videon e plotë nga #aldomorningshow e gjeni në YouTube RTVKLAN #aldonlipe #gruaja #fyp #tiktok #trending #kurbini #shqiperi #kosovo ♬ original sound – RTV KLAN