Luizi merr merr informacionin e papritur nga jashtë mbremjen e sotme.Video

0
122

Luizi merr mesazh nga njerezit jashte shtepis mbremjen e sotme.

Nje person i pa njohur eshte afruar ne shtepin e BBV2 dhe ka bertitur me ze te larte.
Ai ka keshilluar Luizi qe te dal dhe ai bashke me Kiaren pasi BBV2 e fiton Olta.

Ja se si shpreht ai:“O mbret, po doli Kiara dil dhe ti. Mos rri kot, se ia kanë dhënë Oltës”.

Shikoni videon me poshte