Home TE NDRYSHME Lëkundet fort nga 3 tërmete Greqia njeri pas tjetrit, ja sa ballë...

Lëkundet fort nga 3 tërmete Greqia njeri pas tjetrit, ja sa ballë ishin

181
0

3 tërmete të njëpasnjëshme janë regjistruar në Greqi pak minuta më parë.

Lëkundjet me epiqendër në Kamarai, ishin me magnitudë 5.1, 4.6 dhe 4.7

Por cdo gje ka shkuar mire ku nuk raportohen te lenduar apo pasoja te tjera.

Kjo jave eshte pasuar me termete ne vende te ndryshme te evropes si ne Shqiperi Rusi Greqi dhe Turqi.