Lajmi i fundit:Pas Shqiperise termet ne Kosove ja se ishte magnituda dhe epiqendra

Pas Shqiperise tashme e ka rradhen Kosova me termetet.

Ndaj raportohet diten e sotme se pak minuta me pare jane regjistruar nje termet ne Prishtine.

“Tërmetishte me magnitudë 2.1 shkallë të Rihterit, ka goditur 11 metra në jugperëndim të Prishtinës, në Kosovë, para 20 minutash”, shkruan faqja për regjistrimin e tërmeteve.

Por cdo gje ka shkuar ne paqe dhe shpresojme qe keshtu qofte gjithmone.