Lajmi fundit/Erion Veliaj niset urgjent drejt Turqisë nga koronavirusi, ja si eshte gjendja e tij

0
440

“Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, është nisur për kurim më të specializuar pas infektimit me koronavirus.

Lajmin e ben me dije Oranews. Gjendja e tij eshte perkeqesuar dhe per kete eshte nisur drejt Turqise ne menyre urgjente.”

Por ky lajme rezulton fake, pasi behet me dije se Veliaj pret testin e fundit sot dhe po behet gati per ty kthyer ne pune