Ermal Hoxha i bën Rezartës, surprizën shume romantike buzë detit

0
451

Cifti i njohur ka kaluar nje fundja ne plazhe ku nipi i diktatori ka bere nje surprize te bukur Rezarta Shkurtes.

Ai ka shkruar në rërë shkronjën “R” si emri i Rezartës, duke e emocionuar të shoqen, e cila i ka ndarë pamjet në rrjetet sociale dhe duket e lumtur bashke me te.

Çifti ka kaluar jo pak vështirësi, pas arrestimit të Ermalit si pjesë e grupit të laboratorit të kokainës në Xibrakë, teksa Rezi ngeli vetëm me Herën e vogël.

Ermali u lirua nga burgu para dy vitesh, duke bërë që familja të bashkohet.

Ne i urojme dite te bukura dhe plot diell.