Lajm i mire nisin udhetimet ne aeroportin e Rinasit.Ja sa udhetime do te behen diten e sotme

0
377

Lajm i mire per te gjithe ata qe duan te udhetojne nga dita e sotme 30 udhetime do te startojne ne aeroportin e Rinasit

Te gjithe udhetaret para se te nisen duhet te kontaktojnë kompanitë fluturuese para udhëtimit, ndërsa theksohet se ata që lejohen nënshtetasit e Bashkimit Europian.

Udhetimet

Wizz Air – Tiranë – Torino dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Dortmund dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Milano dhe kthim

Albawings – Tiranë – Frankfurt dhe kthim

Alitalia – Tiranë – Romë dhe kthim

Blu Panorama – Tiranë – Ankona dhe kthim

Wizz Air – Tirana – Catania dhe kthim

Blue Panorama – Tiranë – Torino dhe kthim

Blue Panorama – Tiranë – Bergamo dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Eindhoven dhe kthim

Blue Panorama – Tiranë – Bolonja dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Milano dhe kthim

Albawings – Tiranë – Perugia dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Bolonja dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Pisa dhe kthim

Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim

Blue Panorama – Tiranë – Milano dhe kthim

Blue Panorama – Tiranë – Romë dhe kthim

Blue Panorama – Tiranë – Verona dhe kthim

Albawings – Tiranë – Pisa dhe kthim

Smartwings Tiranë – Lion dhe kthim

Aegean – Tiranë – Athinë dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Frankfurt dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Bolonja dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Luton dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Verona dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Bergamo dhe kthim

TUI – Tiranë – Bruksel dhe kthim

British Airways – Tiranë – Heathrow dhe kthim

Belavia – Tiranë – Minsk dhe kthim (Çarter turistik)⠀