Lajm i bukur. Nena lind katernjakë tre djem dhe një vajzë

Nje lajm i bukur vjen nga Kosova ku mesohet se nje nene ka lindur katernjak.

Nena 26 vjecare ka lindur me operacion nen kujdesim e mjekëve, mamive dhe infermierëve.

Ajo ka lindur tre djem dhe nje vajze. Gjendja e nenes me femijet eshte ne gjendje te mire shendetsore dhe dhe ata jane nen kujdesin e mjekeve.