Gruaja nga Fieri i jep fund jetes duke pire fotoksine

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne qytetin e Fierit ku mesohet se nje grua i ka dhene fund jetes duke pire fotoksine.

Gruaja ishte ne moshen 60 vjecare dhe nuk dihen shkaqet pse e ka marre kete vendim per jeten e saj.

Ajo ka marre ndihmen mjekesore por nuk ka arritur te jetoje.

Policia dhe grupi hetimor jane duke per bzardhen e ngjarjes.