Lajm i bukur/Konkurrenti i ‘Përputhen’ bëhet baba për herë të parë

Është bërë sot baba për herë të parë konkurrenti i edicionit të parë të “Përputhen”, Lulzim Jashari. Lajmin e bukur e ka ndarë vetë Lulzimi me një postim në Instagram ku tregon se është bërë me vajzë dhe publikon foton e parë me vogëlushen.

“Mirë se erdhe në jetë çika jeme”, shkruan Lulzimi, i cili vetëm pak kohë më parë zbuloi se prej dy vitesh është i martuar dhe priste të bëhej baba.

“Jam thjesht një showman, nuk kam shkuar në emisione dashurie për të gjetur femër. Më kanë pranuar si showman edhe në fillim kur jam futur në program më kanë thënë “Okay, nuk ka problem”. Gruas ia kam dhënë fjalën që nuk do ndodhte asgjë. Kam dashur t’i thyej të gjitha tek rekordet e me dal si king. Prapë si king dal. Nusen e dua shumë”, është shprehur Lulzimi i ftuar “N’Kosovë show”.