Home TE NDRYSHME Labi ndihmon vajzën që nuk ka ecur për vite të tëra, të...

Labi ndihmon vajzën që nuk ka ecur për vite të tëra, të ngrihet sërish në këmbë

179
0

Kengetari Labinot Tahiri ka treguar nje rast tjeter ndihme nder te shumtet histori njerezore ku ai ka kontribuar.

Ai ka ndare edhe me ndjekesit e tij disa foto shume prekese ku ka dale me sukses ndihma qe ai ka dhene.

Behet fjale per rastin e nje vajze e cila kishte vite qe nuk mundte dot te ecte ndersa tani me ndihmen e mjekeve si edhe me kontributin e Labit ajo ka mundur te shkoje ne shtepi me ndihmen e saj.

Por kengetari i njohur ka njoftuar se ai menjehere pas kesaj ka edhe nje tjeter rast ndihme ne Gjilan.

Postimi i tij:

Mirëmengjesi të dashur qytetarë!

Tani kjo engjellushe është me buzeqeshje në fytyrë.

Nuk kam çfarê të them tjetêr…!
Arjanita Ibriqi, nga sot do të shkojë e shêndoshê në shtëpi te familja dhe shoqeria e saj!

Zoti ynë, faleminderit që jetoj në vendin ku u linda e u rrita , që të paktên të bejmë një hap të mirë për shoqerinê tonë.

Krejt ky operim i sukseshëm, u realizua me ndihmën e doktor. EVREN FEHMI ATAY.

Spitali ORTOMEDICA PRIZREN.

Tani vazhdojmë nga sot për vajzen me tomor nê këmbë Arlinda Ismajli nga Zhegra e Gjilanit.

Të ndihmojmë vllezer e motra.

Me respekt, Labi-FKSH