Home TE NDRYSHME Kush është kjo/ Ledjana poston fotot me pamjen e re dhe i...

Kush është kjo/ Ledjana poston fotot me pamjen e re dhe i lë të gjithë pa fjalë: As mami s’e ka njohur sa shumë ka ndryshuar

238
0

Ledjana Prenga është njëra nga konkurrentet më të zjarrta të emisionit ‘Përputhen’.

Ajo dhe Mevlani ishin rrugës për tu bërë ccift, por në një moment gjithccka ndryshoi dhe simpatia e tyre mori fund.

Në anën tjetër Ledjana po shijon famën, e po merrë vëmendje ccdo ditë me postimet e saj.

Së fundmi ajo është transformuar në një biondinë por që po duket krejt ndryshe.