Kryeministri Rama del jep lajmin qe nuk e prismin.Ja cfar do ndodh te enjten

0
310

Jemi ne muajin Tetor dhe situata pandemike eshte ne rritje dhe te infektuarit rriten cdo dite ndaj duhen marre masa te reja per te parandaluar infektimin e popullsise.

Ndaj kryeministri Rama ka dalur me deklarate te re ku thene se nga dita e Enjte maskat do te jete te detyrueshme si ne ambientet e brendshme dhe ne ato perjashte.

Keto jane masat e reja qe ka marre kryeministri per te parandaluar infetktimin pasi spitalet po mbushen plot me te semure.

A po e menaxhon si duhet pandemine e koronavirusit Edi Rama?

Po apo jo cili eshte mendimi juaj?