Arbana në ditët e fundit të shtatzënisë publikon foton me të birin Jon dhe i shkruan fjalë zemre

0
498

Ajo eshte nja nga moderatoret me te perfolura dhe ate e duan te gjithe gjithe per shkak te miresis qe ajo percjell nga ekrani.

Por diten e sotme ajo eshte shkruar fjale te bukura per djalin e saj te mire.

Ajo shkruan“Sa shumë të dua o Joni”, ka shkruar Arbana krah fotos ku shfaqet përqafuar me të birin dhe duke qeshur të dy.

Moderatorja ka treguar gjithashtu me postimet e ndryshme në ‘Instastory’ se shtëpia e saj duket si një vend lojërash për shkak të “rrë mujës” së madhe që Joni dhe mbesa e saj, Kenza bëjnë bashkë duke u argëtuar.

Kujtojmë se Osmani dhe partneri i saj, regjisori Grishaj janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, gjinia e të cilit është djalë. Ndërsa në muajin janar, Arbana ka treguar se do të rikthehet në ekran me formatin ‘Dua të të bëj të lumtur’.