Kjo vogëlushe sot është një prej vajzave më të bukura shqiptare (FOTO)

Edhe pse tashmë është një prej vajzave më të bukura të ekranit dhe pasarelave, ajo nuk nguron të kthehet pas në kohë të tregojë detaje nga fëmijëria.

Modelja Adrola Dushi ka postuar në rrjetet sociale disa foto nga fëmijëria, mes familjarëve të saj. Ajo që vihet re është se prej asaj kohe i dallohet aftësia për të pozuar. Nga fotot duket se Adrola ka qenë një fëmijë i bukur.