Home TE NDRYSHME Këngëtarja shqiptare në gjendje të rë ndë në spitalin Infektiv

Këngëtarja shqiptare në gjendje të rë ndë në spitalin Infektiv

1207
0

Nje tjeter lajm i keq mesohet kete te enjte ku kengetarja e njohur eshte shtruar ne infektiv pasi gjendja e saj nuk eshte e mire.

Kengetarja Justina Aliaj eshte infektuar me COVID-19 dhe pasi gjendja e saj eshte perkeqesuar eshte shtruar ne infektiv.

Report tv raporton se ajo ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin Infektiv dhe shpresojme qe gjendja e saj te permiresohet.

Ne i urojme sherim te shpejt.