Home TE NDRYSHME Ja si reagoi djali i madh i Arbana Osmanit kur e takoi:...

Ja si reagoi djali i madh i Arbana Osmanit kur e takoi: Ai është vëllai

234
0

Pak ditë më parë, moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani solli në jetë djalin e dytë.

Sa emocionuese! Arbana Osmani publikon pamjet e takimit të Diellit me

Ajo dhe partneri, Eduard Grishaj, nuk e fshehën për asnjë moment gëzimin, ndërsa të birin e pagëzuan me emrin e veçantë Diell. Së fundmi në rrjete sociale, Arbana ka ndarë një foto të ëmbël,”takimin e parë” e Diell me vëllain e madh Jonin.

“Takimi i parë me vëllain e madh më të mirë në botë”, shkruan moderatorja krahas fotos.