Home TE NDRYSHME Ishte me pushime me familjen, ja për çfarë akuzohet Ardit Gjebrea, reagon...

Ishte me pushime me familjen, ja për çfarë akuzohet Ardit Gjebrea, reagon menjëherë

3332
0

Ardit Gjebrea është një nga moderatorët më aktivë në rrjete sociale dhe nuk kursen as foto familjare, me bashkëshorten e me vajzën Ana. Ana tashmë është rritur shumë e pozon si një modele në Instagramin e babi Arditit.

Ky i fundit ka postuar sot një foto të vogëlushes së tij dhe mes komenteve të ëmbla, nuk ka munguar një ndjekëse që i shkruan Arditit :

Duke i përdorur photoshop vajzës që tani te beli”, e cila e mori menjëherë përgjigjen.“Kurrë photoshop në fotot e mia, goxha kompliment ky i yti”, i është përgjigjur Arditi me sportivitet.