I ra të fikët në spektaklin live, Fifit i ndodh tjetër episod i rëndë pas emisionit (Foto që po thyen rrjetin)

Një episod I rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e Big Brother Vip ku Fifi I ka rënë të fikët në emision live pas një diskutimi me Opinionisten Balina Bodinaku.

Këngëtari i njohur nga Gjakova, Valon Shehu, ka qenë personazhi i radhës që ka nisur aventurën brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Ai pati një prezantim interesant, pasi ishte në oborrin e shtëpisë duke interpretuar me kitarë, në kohën kur banorët u njoftuan se ai do të hynte në shtëpi.

Me të marrë lajmin se ai do të jetë konkurrenti i ri, banorët kanë vrapuar drejt tij për ta takuar.

Por gjendja e saj eshte e mire dhe tani eshte ne loje serisht.