I kanë ikur 4 gra se nuk ka shtëpi, Ard Daullxhiu kërkon takim me Ramën: Nuk kam ku bëj dashuri, na sheh goca

Ard Daullxhiu, i njohur ndryshe si “i mjeri më i famshëm në Shqipëri”, një personazh i njohur i ekranit dhe mediave sociale për shkak të historisë së tij, ka qenë mbrëmë i ftuar në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.

Advertisements

Ai rrëfehu se si 4 gra nga vende të ndryshme të Shqipërisë e kanë braktisur atë për shkak se nuk ka shtëpi të madhe.

Në banesën ku jeton me vajzën, ai thotë se nuk ka një ambjent për intimitet me gruan.

Ndiqni videon e plotë për më tepër: