Humb jetën mëngjesin e sotëm drejtoresha e shkollës pasi u fut të bëj dush. Foto

Nje lajm i hidhur vjen nga qyteti i Durresit ku drejtoresha e shkollës 9-vjeçare Rrubjekë, Ornela Gjeçi humbi jeten ne dush.

Boljeri ishte ne prize ku 45-vjeçarja ka rënë në kontakt me energjinë elektrike pasi eshte futur te bej dush.

Edhe pse familjaret e kane cuar me urgjence ne spital ajo ka qene pa shenja jete.

Ornela eshte mesuese e lendes se historesi dhe nje mesuese shembullore. te gjithe koleget shprehin ngushille per kete humbje te madhe.

Gjeçi ishte mësuese historie, ndërsa ka pasur mesazhe prekëse edhe nga kolegët e saj.