Greta Koçi feston ditëlindjen! E gjeni dot sa vjeç mbush këngëtarja sot?

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Greta Koçi feston sot ditëlindjen.

Ajo e ka filluar karrierën në moshë shumë të herëshme, prandaj të gjithë mendojnë se është ende e vogël.

Por Greta ka lindur më 26 shtator të vitit 1991 dhe sot mbush 30 vjeç. Ajo ka publikuar një foto në “Facebook” duke shkruar: “Sot kam ditelindjen #birthday #happy #30”.