Home TE NDRYSHME Gazetarja e njohur merr propozimin per martese live tek ‘Rudina’ dhe emocionohet...

Gazetarja e njohur merr propozimin per martese live tek ‘Rudina’ dhe emocionohet shume

214
0

Fabiola Hoxhaj ne pasditen e sotme ka marre propozimin per martese ne studion e Rudines ne Tv Klan nga partneri i saj dhe kjo ishte dicka shume e bukur.

Ata prej 3 vitesh e kanë bere zyrtare lidhjen e tyre, por Fabiolës ende nuk i kishte ardhur asnjë propozim për martesë deri në momentin që Indriti e kam marrë atë të vallëzoje mes studios së Rudinës dhe është ulur në gjunjë me një unazë në dorë

Gazetarja eshte emocionuar pasi nuk e priste nje surprize te tille po ja qe ka dhe gjera te bukura.