Flet i afermi i Indritit : Kam punuar me Indritin, është nda rë nga gruaja qe ka pasur dhe ajo

0
553

Pershendetje marr shkas nga komentet nga ngjarja ne velipoje.indrit bajraktari eshte ndare nga e dashura e tij spanjolle qe ne janar dhe ajo nuk jeton me ne angli por ka shkuar tek prinderit e saj ne amerike.

Dhe nuk presin femije pasi kan kohe qe nuk jane me bashke.

Indriti jetonte vetem ne nje dhome me qera.

un e njoh personalisht dhe eshte nje djale shembullor pavaresisht fatkeqsise qe i ka ndodhur.

Kemi punuar te dy ne nje kompani ne Chelsea. Edhe e ndjera ka nje moter ketu.