Home TE NDRYSHME Fiori Dardha zemërthyer ndan lajmin e trishtë për nënën e saj

Fiori Dardha zemërthyer ndan lajmin e trishtë për nënën e saj

167
0

Fiori Dardha, gazetarja e mirenjohur tashme ne emisionin “Boom” ka treguar me postime te ndryshme neper rrjete sociale se ajo keto kohe po qendron prane te emes e cila ka qene e semure.

Dikush e ka pyetur ne lidhje me gjendjen shendetesore te se emes dhe ajo ka dhene kete pergjigje:
“Mami po lufton me sëmundjen më të tmerrshme në botë dhe për mua është gruaja më e fortë mbi tokë. Tani ndodhet në shtëpi, shkojmë në spital vetëm për të bërë kimioterapinë”.

Fiori vazhdimisht ka treguar se ka bere cmos qe te gjendet prane nenes se saj duke i dhene shume dashuri edhe pse vesmas ne fshehtesi edhe ajo qan.

Sic duket per Fiorin keto qenkan kohe te veshtira dhe cdo kush nga ne e kupton kur behet fjale per njeriun me te afert per nenen.

Nga gjithcka duket Fiori pavaresisht ngarkeses ne pune me projekte e ne familje me djalin, ka arritur t`ja dale te menaxhoje ne menyren me te mire kohen e saj.

I urojme shendet nenes se Fiorit dhe te gjitha nenave pacin jeten e gjate!