Home TE NDRYSHME Familja shqiptare u shua pabesisht në mes të rrugës/ Ardit Gjebera përlot...

Familja shqiptare u shua pabesisht në mes të rrugës/ Ardit Gjebera përlot me reagimin: Nuk gjej dot fjalë…

264
0

Të shumta kanë qenë reagimet lidhur me ngjarjen e ndodhur këtë të premte në aksin Fier-Vlorë ku humbën jetën 4 anëtarët e një familje histori qe nuk besohet dhe qe nuk te vjen mire kur degjon lajme te tilla.

Më i fundit, ka qenë producenti Ardit Gjebrea, i cili ka shprehur të gjithë tri shtimin përmes një postimi në Instastory.

Ndër të tjera, ai ka deklaruar se nuk gjen dot fjalë për të ng ushëlluar familjarët.

“ fakti i familjes Gushi! Trishtim pafund për humbjen e 4 jetëve- dy prindër dhe dy vajza.

Nuk gjej dot fjalë të ngushëlloj familjarët. Paçin paqe të katërt, aty ku janë bashkë”, ka shkruar Gjebrea.