Familja Avdia bën lajmërimin që nuk do donte kurrë ta bënte, Jonada e vogël do të prehet nesër në Tiranë

Sot ishte nje dite e veshtire per te gjithe Shqiptaret pasi moren vesh lajmin e humbjes se jetes te 7 vjecares ne plazhin e Himares.

Ku nje punonjes i pa afte policie i merr jeten vajzes me skafin e tij.

Familjaren lajmerojne se varrimi do te behet neser ne oren 15. Familja Avdia, Rruga “Stanislav Zuber”, afer Intesa San Paolo Bank Laprake.

I urojme ngushellime familjes dhe Zoti e befte prej banoreve te Xhenetit.