Është Zaho apo jo? Rama bën lëmsh rrjetin me fotografinë që publikoi në Facebook

Përditësuar.

Kryeministri Edi Rama ka bërë lëmsh rrjetin me fotografinë e re që ka publikuar në Facebook.

Rama shfaqet pranë një djali të vogël që i bëri të gjithë të mendojnë se është Zaho edhe për shkak të përshkrimit me të cilën e kishte shoqëruar imazhin. “Kur nën ferrë çel trëndafili”, shkroi kryeministri.

Shumë komentues e përgëzojnë për djalin dhe i urojnë shëndet ndërsa të tjerë thoni se nuk është i biri.

Burime për noa.al bëjnë me dije se djali që është krah Ramës në fotografi nuk është i biri i tij.

Fillimisht u duk se Zaho kishte bërë ndryshim në paraqitje duke hequr syzet e kuqe dhe flokët e gjata.