E therrasin“Beatrix, Triksa”/ Ja si e ka emrin e vërtetë këngëtarja

Beatrix Ramosaj është padiskutim një ndër emrat më të përfolura brenda shtëpisë së Big Brother Vip, por edhe jo vetëm.

Alarm, alarm”/ Publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin, Beatrix dhe Donaldi lahen sërish bashkë, zbardhet biseda e tyre në dush: Çfarë po mendon? – Gossip

Këngëtarja ka tërhequr vëmendjen për shkak të marrëdhënies së saj me konkurrentin tjetër, Donald Veshaj i cili është ishi i moderatores së njohur Bora Zemani.

Bora Zemani më hot se kurrë, “tërbon” rrjetin e veshur me bikini – Showbiz

E teksa të gjithë flasin për Triksën, me shumë mundësi askush nuk e di emrin e saj të vërtetë.

Në emisionin “n’ZOOM” është thënë se emri i vërtetë i Beatrixës është Behigje Ramosaj dhe se ajo është me origjinë nga Llapashtica e Komunës së Prishtinës.