E re! Djali i Ardit Gjebreas ndahet nga vajza e biznesmenit të njohur, pas dy vitesh fejesë, ja çfarë ka ndodhur

0
599

Para dy vitesh, lajmi i fejeses se djalit te Ardit Gjebreas ishte nje nisje e mbare per ate vit te ri.

Kujtojme se dy te rinjte kur ndermoren hapin per tu fejuar kane bere ede nje ceremoni te bukur mes dy familjeve dhe miqve. aty edh eper ndjekesit dolen disa copeza momentesh dhe na uprezantuar per here te pare vajza ne krah te Jon Gjebreas.

Merlin, vajza e nje biznesmeni te njohur ka vene ne gisht unazen e fejeses dhe shpesh te dy palet ne intagramin e tyre kane ndare me ndjekesit foto se bashku.

Mirepo kohet e fundit shihet se dy vite pas fejeses edhe kjo dyshe i ka dhene fund dhe ajo eshte rikthyer ne tirane ne profesionin e saj, ndersa ka hequr cdo foto ne rrejte sociale qe kishte me Jonin si edhe unazen qe mbante ne gisht.
Kurse jon ka hapur instagram te ri vetem me disa ndjekes te zgjedhr dhe ka mbyllur proflin e vjeter.

Mirepo shihet se Merlin ka mbajtur fotot qe ka me Anen ndersa jane ndare larg vemendjes se publikutpa zhurme.

Duke mos e ditur ende plotesisht zyrtare se cfare ka ndodhur ne shpresojme qe kjo te jete thjesht nje zenke mes te dashuruarish.