Home TE NDRYSHME E papritur/ “Songyl” ndahet nga bashkëshorti pas 3 vitesh martesë, ja cila...

E papritur/ “Songyl” ndahet nga bashkëshorti pas 3 vitesh martesë, ja cila eshte arsyeja

214
0

Martesa ne showbiz gjithmon ka perqindje te lart ndarje keshtu ndodh ne shumicen e rasteve keshtu ka ndodhur dhe me aktoren Gokçe Akyildiz e njohur si “Songyl”, nga seriali “Lule të vetmuara” është ndarë nga bashkëshorti i saj.

Gokçe u martua me Mustafa Ozyurt tre vite më parë.

Ata u njohën gjatë xhirimeve të serialit, ku Mustafa punonte në prapaskenë.

Çifti u bekua me një djalë të cilit i vendosën emrin Omer dhe dukeshin shumë të lumtur në martesën e tyre.

Por siç raportojnë mediat turke së fundmi ata kanë pasur zënka e keqkuptime që kanë çuar në ndarjen e tyre.

Një tjetër detaj që e konfirmon ndarjen është edhe fakti që të dy kanë fshirë fotot me njëri-tjetrin nga rrjetet sociale. Thuhet se Gokçe Akyildiz pas ndarjes ka marrë kujdestarinë e djalit.

Aktorja ka vendosur që tani e tutje të përqëndrohet tek karriera dhe së shpejti do të nisë xhirimet e një seriali të ri si gjithmon puna eshte para dhe rruga e nje artisteje eshte aktirmi.