E mbani mend aktoren e njohur Kasandra? Ja si duket ajo pas kaq shume vitesh, dita dites vjen duke u rinuar

Aktorja e njohur Coraima Torres u bë e njohur nga roli i saj si “Kasandra” në serialin që në ekranet shqiptare u transmetua 20 vite më parë.Ishte nje nga telenovelat me te bukur te asaj kohe dhe te gjithe qendronin pas ekranit per te pare serit e reja qe transmetoshin cdo dite.Ishte nje serial shume i bukur dhe plot emocione.

45 vjeçarja, edhe pse kanë kaluar dy dekada ende mbahet mend nga audienca e asaj kohe për rolin e saj si “Kasandra”.Nje femer qe rrotullonte gjith boten.

Ajo ka publikuar së fundi një foto në rrjetin e saj social, ku duket qarte se eshte ende e bukur si atehere, e madje duket sikur po vjen e rinohet dita dites.

Coraima Torres e kishte rolin e saj të parë protagoniste në vitin 1992, në serialin shumë te famshëm “Kasandra”, që u shfaq në më shumë se 100 vende të botës në ato vite.