Home TE NDRYSHME E harroi Ilirin kaq shpejt/ Habit Gilberta, nxjerr foton dhe shkruan: Ja...

E harroi Ilirin kaq shpejt/ Habit Gilberta, nxjerr foton dhe shkruan: Ja dashuria e jetës sime…

261
0

Ish konkurrentja e Përputhen +40 , Gilberta Simoni, pak javë më parë zbuloi se lidhja e saj me Ilirin ka përfunduar

Gjatë një lidhje të drejtëpërdrejtë në Instagram, Gilberta zbuloi se shkaku i ndarjes ishte largësia.

Ajo u shpreh se për momentin, ka vendosur të shijojë këtë sezon veror.

Së fundi Gilberta ka zbuluar dhe një detaj mjaft të rëndësishëm të jetës së saj.

Ajo ka treguar se ka një dashuri të madhe për librat.

“Dashuria ime derisa vde kja te na ndaje jane librat”, shkruan Gilberta duke treguar kështu një nga pasionet e saj më të mëdha që është leximi.