E fundit.U largua nga Top Channel, zbulohet televizioni i ri ku do ta shohim Xhemi Shehun(FOTO)

0
561

Pasi Xhemi u largua nga spektakli i humorit dhe zevendisimi i saj me Eneda Tarifen mendohet se ajo do te jete pjese e nje tjeter spektakli por kjo gje do te zbulohet pasi ajo ta konfirmoje vtee dicka te tille.

Por pas këtij lajmi duket se shohim në një tjetër television dhe format krejtësisht të ri.

Vetë Xhemi ka publikuar një foto ku shihet në shoqërinë e vëllezërve binjak, Donald dhe Romeo Veshaj.

Kaq ka mjaftuar që të nisin aludimet se me largimin e Bora Zemanit, mesa duket do jetë Xhemi që mund ta zëvendësojë në sezonin e ri.