“E caktoi Rama të bënte si i infektuar”, i kthehet keq shefi i Urgjencës…Ja cfare i thotë avokatit

0
685

Gjate muajit Mars nje prej te infektuarve me koronavirus ne vendin tone ishte edhe kreu i Urgjences Kombetare Skender Brataj, i cili qendroi ne veteizolim per 22 dite per shkak se nuk kishte simptoma te renda.

Mirepo se fundmi avokati Altin Goxhaj ka hedhur disa akuza te renda ndaj Bratajt duke thene se ai ishte caktuar nga Kryeministri Rama qe te bente si i semure me COVID-19.

Pra ai pretendon se Brataj ishte si kokrra e molles.

Menjehere pasa kesaj akuze ka reaguar Skender Brataj dhe e ka quajtur Goxhajn mashtrues dhe sharlatan.

Me tej vazhdon duke kerkuar prej tij prova mbi keto deklarata te tij si avokat.

Gjithashtu ne fb e tij, Brataj shkruan se ndihet i ofenduar dhe se askush s`ka te drejte t`i permendi as emrin.