Home TE NDRYSHME Duken si 20 vjeçe, por do habiteni se sa vjeçe ka mbushur...

Duken si 20 vjeçe, por do habiteni se sa vjeçe ka mbushur Leonora Jakupi

222
0

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi festo dje ditëlindjen e saj. Ylli i muzikes kosovare mbush 41 vite jetë.

Ndër vite, Leonora ka argëtuar fansat e saj të shumtë, me projekte muzikore. Ajo duket sikur është 20 vjeçe edhe pse kanë kaluar shumë vite, ka ditur të jetë shumë mirë në formë.

Disa kohë më parë Leonora Jakupi tha se do donte shumë të kishte një fëmijë. E për format dhe linjat trupore mund të themi se e kanë zili dhe vajzat adoleshente.