Dua Lipa pushime me djalin e Edi Ramës, në plazhin shqiptar ku nuk shkon dot kushdo

Këngëtarja e famshme boterore, me origjine shqiptare, Dua Lipa, ndodhet me pushime në Jug te Shqipërise.

Sot, ajo ka zgjedhur të kaloje disa ore edhe me djalin e Kryeministrit ne nje nga plazhet e famshme ne Ksamil, Kep Merli, aty ku jo cdo kush ka mundesine te futet.

Greg Rama ka publikuar një foto me këngëtaren Lipa nga plazhi ku shkruan:

“Kemi mundsi dhe per me mire @dualipa”.