Home TE NDRYSHME Dolën çift nga ‘Përputhen+40’, ja çfarë ka ndodhur mes Gilbertës dhe Ilirit

Dolën çift nga ‘Përputhen+40’, ja çfarë ka ndodhur mes Gilbertës dhe Ilirit

292
0

Pak kohë më parë Ilir Lara dhe Gilberta Simoni dolën çift nga “Përputhen +40”. Ata gjetën dashurinë te njëri-tjetri dhe duket se gjërat mes tyre po shkojnë më së miri edhe jashtë emisionit.

Së fundmi, Iliri e ka çuar Gilbertën në vendlindjen e tij, në Përmet. Gilberta ka publikuar në rrjete sociale një foto krah partnerit, ku dyshja shfaqen shumë të buzëqeshur.

“Mirëmbrëma nga Përmeti i Ilirit”, ka shkruar ajo.