Do jetë kryeministër për herë të tretë, këngëtari i njohur uron Ramën: Mezi po pres të bësh ato që the

0
370

Noizy shprehet i lumtur për fitoren e Ramës në zgjedhje. Të dielën u mbajtën zgjedhjet parlamentare në Shqipëri, ndërsa Partia Socialiste e Edi Ramës ishte fituese në këto zgjedhje, shkruan.

Shumë fytyra publike filluan ta urojnë Edi Ramën për fitoren. Një prej tyre është edhe Noizy, i cili me anë të një postimi në Instagram tha që pret me padurim ndërtimin e portit të Durrësit.

“Dhe tani Durrsi do behet nje nga portet me te bukura në bote mezi pres”, shkruan reperi.