Diola Dosti cuditë të gjithë. Tregon se ka ftuar ish-bashkëshortin me të dashurën për pushime

Ajo ishte nje nga konkurente me te forta ne BBV2 kete sezon por nuk arriti qe te dilte deri ne finale.

Diola Dosti eshte e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ dhe i eshte bere nje pyetje shume e fort rreth ish bashkeshortit saj.

Ajo eshte shprehur se nuk eshte xheloze per lidhjen qe ish bashkeshorti ka pasi Diola ka nje mardhenie te mire me te per shkak te vajzave.

Diola ka thene se:”Absolutisht jo nuk jame xheloze, përkundrazi. Vajzat më kërkuan që të shkonim për pushime me mua dhe babain e tyre. Unë i thash ish-burrit që nëse ai dëshiron le të marr dhe partneren në pushime me ne dhe t`i plotësojmë këtë dëshirë vajzave. Për mua nuk ka asnjë problem, jam shumë mendjehapur”.oranews.tv