Home TE NDRYSHME Dikur e shihnim vetëm të qeshur/ Por shikoni si duket tani ish-gruaja...

Dikur e shihnim vetëm të qeshur/ Por shikoni si duket tani ish-gruaja e Edi Ramës, aktorja e madhe Matilda

578
0

Para 35 vitesh ajo ishte nje nga ikonat me te bukura te kinematografise dhe teatrit shqiptar. Aktorja e njohur Matilda Makoci ishte nje nder vajzat me te bukura te asaj kohe, qe shume shpejt u be pjese e kinematografise dhe terhoqi shikimin e shume djemve kur kalonte ne rruge.

Por edhe sot ajo vazhdon te jete ende nje zonje e bukur e cila publiku e do edhe permes ekranit por ne heshtje.