Home TE NDRYSHME ‘Dhëmbët si lepur dhe gjithë ato lekë’, Arbana Osmani i kthehet ndjekësit

‘Dhëmbët si lepur dhe gjithë ato lekë’, Arbana Osmani i kthehet ndjekësit

1448
0

Moderatorja e njohur Arbana Osmani gjithmone ne fotot e saj del duke pozuar e buzeqeshur dhe se fundmi ne nje nga fotot e saj nje nder komentet ne to ka bere pershtypje shume dhe ajo i ka kthyer pergjigje shume thjeshte.

Komentuesja shkruan: Se i ke dhembet si lepur dhe gjithe ato leke!

Dhe Abana qe i kthehet “Lek i cuar dem”, duke shaktuar te qeshura te ndjekesit