Del video/Leku letër” në dasmën e Rudina Dembacaj dhe Mark Frrokut, shihni çfarë bëhet

Dita e djeshme ka qenë speciale për Rudina Dembacaj. Aktorja e njohur e humorit dhe Mark Frroku kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

Ata publikuan foto nga ceremonoa e kurorëzimit në dasmë. Por më pas janë ndarë edhe foto nga festa që është zhvilluar në një ambient të hapur.

Dasmën duket se e ka “ndezur” Aurela Gace. Ajo ka postuar një moment në Intagram teksa shihet duke kënduar dhe Mark Frroku i ulur duket që pista e vallëzimit është mbuluar me dollarë.

Në dasëm kanë marrë pjesë shumë vipa si Arilena Ara, Olta Gixhari, Visjan Ukcenaj, Ermal Mamaqi me Amin dhe shumë të tjera.

Dembacaj kishte zgjedhur për në kishë një fustan të bardhë klasik, me një rrip të zi të trashë në bel, dhe vathë të mëdhenj, ndërsa Mark Frroku një kostum të zi.