Dalin pamjet nuk do ta besoni se si dukej Antonela Berisha përpara operacioneve plastike (Foto)

Janë publikuar në rrjet sëfundmi fotot e ish-konkurrentes së Për’puthen Antonela Berisha tashmë banore të shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Në foto Antonela, shihet me buzë me të holla dhe vetulla gjithashtu. Banorja e “Big Brother VIP”, ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve duke u kthyer në bjonde

Tashmë Antonela banore e Big Brother është një nga tipat më të diskutuar aty brenda për shkak të karakterit të saj ngacmues kundrejt vipave të tjerë në shtëpi.