Cifti fitoj llotarin 5 milion paund por shikoni se cfare i ndohi me pas

Një çift që fitoi gati 5 milionë paund ne llotarin kombëtare po ndahet pasi burri rrëfeu se kishte takuar një grua tjetër.

Barry Chuwen dhe partnerja Jenny morën çmimin e madh Lotto dhe u bënë dy nga fituesit më të mëdhenj të Skocisë.

Por ndodh cudia pasi jeta e tyre u be me e bukur bashkeshorti lidhet me nje grua tjeter.

Ndaj ndonjehere eshte me mire varferisa sepse kur burrat behet te pasur fillojne dhe lajthisin. Eshte efekti i madh qe i jep paraja dhe i ndryshon ata.