Çfarë po ndodh keshtu? Dy emrat e dashur per publikun konfirmojnë largimin nga Portokallia?

Tashme pritet te filloj sezoni i ri i Portokallise dhe ka shume fjale si gjithmon fillimi i cdo viti eshte i tille pasi ka ikje dhe prurje te reja.

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu ka qenë në qendër të mediave rozë ditët e fundit.

Së fundmi, e pyetur nga një ndjekëse në Instagram, ajo ka konfirmuar për herë të parë publikisht se nuk do të jetë më në “Portokalli”. Nuk dihet ende se ku do ta shohim moderatoren se sezonin e ardhshëm televiziv, por gjithçka mbetet për t’u parë në ditët në vijim.FOTO/ E konfirmon vetë Xhemi Shehu: S’do jem më në “Portokalli …

Siç raportohet nga burime të sigurta pranë ‘Portokallisë’, flitet se moderatorja Xhemi Shehu dhe Eneda Tarifa kanë patur edhe një shérr kur solli dhe largimin e Xhemit nga Top Channel dhe Portokalli.

Është përfolur jo pak mbi largimin e Gaz Pajës nga “Portokalli”. Por, këtë herë ka folur vetë aktori lídhur me këtë çështje në një intervistë për ‘Motor Plus’ në Vizion Plus.

Gazmend Paja nuk e ka përjàshtuar mundësinë e një largimi, në rast se diçka më e mirë i ofrohet diku tjetër. Çfarë do të ndikonte tjetër në marrjen e këtij vendimi do të ishte dhe ndryshimi i linjave që ndjek televizioni ku aktori vijon të jetë aktiv (Top Channel).Gaz Paja mungon në “Portokalli”, çfarë i ka ndodhur aktorit …“Pazaret i kam bërë me një burrë tjetër që fatkéqësisht nuk është më. Unë jam në ‘Portokalli’, por nuk përjashtoj mundësinë të jem kudo”, ka theksuar ai.